Konferencja Apologetyczna 2022: POŁUDNIE

17.09.2022
godz.09:00

17.09.2022
godz.19:00

Ponad dwa miliardy ludzi na całym świecie określają siebie mianem chrześcijan. Wprawdzie przynależą do odrębnych kościołów instytucjonalnych i rozmaitych denominacji różniących się od siebie wyznawaną doktryną oraz sposobem praktykowania pobożności, jednak jest coś, co pozostaje niezmiennie wspólne: przekonanie, że Biblia jest wiarygodnym Słowem Bożym. W sposób naturalny rodzi się więc spektrum pytań, na wiele sposobów wyrażających tę samą obawę: czy Biblia jest wiarygodna? Czy mówi prawdę? I skąd wiadomo, czy nie została sfałszowana?

Konferencja Apologetyczna 2022: POŁUDNIE będzie w całości poświęcona zagadnieniom związanym z wiarygodnością Pisma Świętego. Podczas sesji wykładowych oraz sesji dzielonych omówione zostaną popularne ogniska zapalne dotyczące Biblii, zaś podczas panelu dyskusyjnego będziemy rozprawiać nad tymi zagadnieniami, których nie zdołamy zaadresować w trakcie regularnych wykładów.

Konferencja skierowana jest do wszystkich chrześcijan, którym bliska jest idea rozumnej i wiarygodnej prezentacji Ewangelii, a także do sceptyków, szukających argumentów na rzecz chrześcijaństwa lub też przekonanych o ich nieistnieniu.

#1. Zaproszeni wykładowcy

O poziom merytoryczny tegorocznych wykładów będą się troszczyć prelegenci w osobach

#2. Program konferencji

Dołożymy starań, aby wydarzenie przebiegało według poniższego harmonogramu

Sesje Wykładowe
Sesje Dzielone
Panel Dyskusyjny

#3. Koszt udziału

Koszt udziału w Konferencji Apologetycznej wynosi 50 PLN (rejestracja do 31.07) oraz 60 PLN (rejestracja po 31.07).

Opłatę należy wnieść do dnia 31 sierpnia 2022 r. na konto wskazane w mailu potwierdzającym przyjęcie formularza zgłoszeniowego.

Uiszczenie opłaty stanowi potwierdzenie chęci uczestnictwa. W każdym pakiecie konferencyjnym organizatorzy zapewniają posiłki regeneracyjne, które będą podawane w formie obiadu, słodkiego poczęstunku w przerwie kawowej, oraz kolacji.

#4. Zgłoś swoje uczestnictwo

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

#5. Wrażenia z poprzedniej konferencji

#6. Lokalizacja

Po raz pierwszy nasza konferencja odbędzie się na południu Polski! Tym razem spotkamy się w Centrum Malinka, budynku należącego do Parafii E-A w Wiśle – Malince.
Adres: ul. Cieńkowska 5, 43-460 Wisła

Do zobaczenia w Wiśle!

Piotr Guńka

Doktor nauk chemicznych, pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Złoty medalista 38. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej i laureat prestiżowego stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest chrześcijaninem i praca naukowa utwierdza go w przekonaniu, że zarówno nauka jak i wiara niosą spójny przekaz o otaczającym nas świecie.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.