Wsparcie

Począwszy od pierwszych dni aż do dzisiaj, portal Myślę, więc Wierzę tworzony jest w całości przede wszystkim siłą pracy społecznej osób, które stale wierzą, że w przyszłości przyniesie to błogosławiony owoc. Aby jednak móc efektywniej bronić chrześcijańskiej wiary oraz docierać do możliwie najszerszego grona odbiorców, potrzebujemy środków finansowych – a Ty możesz nasz w tym pomóc!

Numer konta bankowego:

81 1950 0001 2002 6168 5000 0007

Tytuł przelewu:

Myślę, więc Wierzę

Wszystkie zgromadzone środki przeznaczymy na tłumaczenie najbardziej wartościowych tekstów z języków obcych, tworzenie profesjonalnych nagrań video, prowadzenie strony internetowej, organizację ogólnopolskich Konferencji Apologetycznych, publikację zgromadzonych materiałów konferencyjnych oraz pracę naszego zespołu redakcyjnego.

Realizowane projekty

Nagranie Konferencji Apologetycznej 2021 ONLINE

ZEBRANO: 50 PLN z 2,500 PLN

Piotr Guńka

Doktor nauk chemicznych, pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Złoty medalista 38. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej i laureat prestiżowego stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest chrześcijaninem i praca naukowa utwierdza go w przekonaniu, że zarówno nauka jak i wiara niosą spójny przekaz o otaczającym nas świecie.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.