Konferencja Apologetyczna 2021

10.04.2021,
godz. 09:00

10.04.2021,
godz. 20:45

Czy wiara w Boga jest racjonalna? Czy Bóg – jeśli w ogóle istnieje – ukrywa się przed nami na tyle dobrze, że nie potrafimy Go ostatecznie znaleźć? Czy jest to możliwe, aby tęsknoty naszego serca i wątpliwości naszego umysłu zbiegły się w jednym miejscu, które będzie Odpowiedzią na nasze natrętne poszukiwania sensu i znaczenia?

Tym zagadnieniom poświęcona będzie Konferencja Apologetyczna 2021. Podczas sesji wykładowych, sesji dzielonych i dyskusji moderowanej omówione zostaną zagadnienia wyróżniające chrześcijaństwo spośród innych światopoglądów oraz argumenty, które przyniosły upragniony spokój umysłu i serca wielu ludziom na przestrzeni wieków.

#1. Zaproszeni wykładowcy

O poziom merytoryczny tegorocznych wykładów będą się troszczyć prelegenci w osobach

#2. Program konferencji

Dołożymy starań, aby wydarzenie przebiegało według poniższego harmonogramu

Sesje Wykładowe
Sesje Dzielone
Panel Dyskusyjny

#3. Koszt udziału

Koszt udziału w Konferencji Apologetycznej wynosi 50 PLN.

Opłatę należy wnieść do dnia 27 marca 2021 r. na konto wskazane w mailu potwierdzającym przyjęcie formularza zgłoszeniowego. Uiszczenie opłaty stanowi potwierdzenie chęci uczestnictwa. W każdym pakiecie konferencyjnym organizatorzy zapewniają posiłki regeneracyjne, które będą podawane w formie obiadu, słodkich deserów oraz kolacji.

#4. Zgłoś swoje uczestnictwo

Rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta.
Zapraszamy w przyszłym roku!

#5. Wrażenia z poprzedniej konferencji

#6. COVID-19. Jak to zrobimy?

Organizatorzy Konferencji Apologetycznej z najwyższą troską monitorują aktualne informacje i zalecenia publikowane w Serwisie Rzeczypospolitej Polskiej – GOV.PL, związane z rozprzestrzenianiem się wirusa wywołującego COVID-19 i dołożą wszelkich starań, aby respektować obowiązujące zasady i ograniczenia w życiu społecznym.

Konferencja Apologetyczna planowana jest – jak dotychczas – w formie konwencjonalnej (off-line). Organizatorzy pragną jednak podkreślić, że ilość uczestników wydarzenia będzie oszacowana w oparciu o najnowsze restrykcje, w związku z czym zachęcamy do przesłania formularza rejestracyjnego możliwie wcześnie.

Gdyby nowe obostrzenia uniemożliwiły organizację wydarzenia w trybie konwencjonalnym, organizatorzy deklarują zwrot kosztów udziału poniesionych przez zarejestrowanych uczestników oraz przeniesienie konferencji do trybu on-line.

#7. Lokalizacja

Tradycyjnym miejscem organizacji naszego wydarzenia pozostaje obiekt Zboru „Nowe Życie” w Polkowicach umiejscowiony przy ul. Kardynała Bolesława Kominka 18 (59-100 Polkowice)

Jeśli jeszcze się nie spotkaliśmy w Polkowicach, najwyższa pora, aby to zmienić. Spotkajmy się w tym roku!

Piotr Guńka

Doktor nauk chemicznych, pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Złoty medalista 38. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej i laureat prestiżowego stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest chrześcijaninem i praca naukowa utwierdza go w przekonaniu, że zarówno nauka jak i wiara niosą spójny przekaz o otaczającym nas świecie.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.