Konferencja Apologetyczna 2022: CENTRUM – Wykładowcy

Piotr Guńka

Doktor nauk chemicznych, pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej, współautor portalu Myślę, więc Wierzę. Złoty medalista 38. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej i laureat prestiżowego stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest chrześcijaninem i praca naukowa utwierdza go w przekonaniu, że zarówno nauka jak i wiara niosą spójny przekaz o otaczającym nas świecie.

Mateusz Jakubowski

Pastor Zboru „Nowe Życie” w Polkowicach, doktor nauk technicznych, laureat prestiżowych krajowych stypendiów, nagród oraz wyróżnień za osiągnięcia w nauce. Absolwent apologetyki w RZIM Academy (Atlanta, USA) oraz The Oxford Centre for Christian Apologetics (Oxford, UK). Założyciel portalu Myślę, więc Wierzę oraz współtwórca portalu Należeć do Jezusa. Zainteresowany apologetyką klasyczną i teologią biblijną, a w szczególności: sensem życia, wiarygodnością chrześcijaństwa oraz wyjątkowością osoby Jezusa.

Bartosz Sokół

Szczęśliwy mąż i ojciec, absolwent prawa na Uniwersytecie Śląskim oraz teologii w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie. Aktywnie zaangażowany w szereg inicjatyw młodzieżowych i ewangelizacyjnych. Interesuje się historią chrześcijaństwa w kontekstach społecznych i kulturowych. Zachwycony Chrystusem jako Osobą, Ideą i Odpowiedzią.

Piotr Guńka

Doktor nauk chemicznych, pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Złoty medalista 38. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej i laureat prestiżowego stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest chrześcijaninem i praca naukowa utwierdza go w przekonaniu, że zarówno nauka jak i wiara niosą spójny przekaz o otaczającym nas świecie.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.