Konferencja Apologetyczna 2022: CENTRUM

03.12.2022
godz.09:00

03.12.2022
godz.19:00

Osoby, które odrzucają możliwość istnienia chrześcijańskiego Boga, albo po prostu – nawet gdyby istniał – nie uznają Go za godnego uwagi, bardzo często opisują Jego wyobrażenie w podobny sposób: odległy, niezainteresowany, milczący, represyjny, restrykcyjny, krępujący, okrutny, sadomasochistyczny, odpychający, potępiający, niesprawiedliwy i bezwzględny. W sposób naturalny rodzi się więc spektrum pytań, na wiele sposobów wyrażających tę samą obawę: czy chrześcijański Bóg mógłby istnieć? Czy jest dobry? Czy zasługuje na to, aby ponad wszystko Go kochać i bezgranicznie Mu wierzyć?

Konferencja Apologetyczna 2022: CENTRUM będzie w całości poświęcona zagadnieniom związanym z istotą Boga. Podczas sesji wykładowych omówione zostaną popularne argumenty podnoszone przez osoby, które na płaszczyźnie rozumowej nie są w stanie zaakceptować idei Boga, zaś podczas panelu dyskusyjnego będziemy rozprawiać nad tymi zagadnieniami, których nie zdołamy zaadresować w trakcie regularnych wykładów.

Konferencja skierowana jest do wszystkich chrześcijan, którym bliska jest idea rozumnej i wiarygodnej prezentacji Ewangelii, a także do sceptyków, szukających argumentów na rzecz chrześcijaństwa lub też przekonanych o ich nieistnieniu.

#1. Zaproszeni wykładowcy

O poziom merytoryczny tegorocznych wykładów będą się troszczyć prelegenci w osobach

#2. Program konferencji

Dołożymy starań, aby wydarzenie przebiegało według poniższego harmonogramu

Sesje Wykładowe
Panel Dyskusyjny

#3. Koszt udziału

Koszt udziału w Konferencji Apologetycznej wynosi 40 PLN (pakiet „wykłady”) oraz 70 PLN (pakiet „wykłady + posiłki”).

Opłatę należy wnieść do dnia 20 listopada 2022 r. na konto wskazane w mailu potwierdzającym przyjęcie formularza zgłoszeniowego.

Uiszczenie opłaty stanowi potwierdzenie chęci uczestnictwa.

#4. Zgłoś swoje uczestnictwo

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

#5. Nagranie konferencji

#6. Wrażenia z poprzedniej konferencji

#7. Lokalizacja

Po raz pierwszy nasza konferencja odbędzie się w centrum Polski! Tym razem spotkamy się w I Zborze Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Warszawie.
Adres: ul. Zagórna 10, 00-441 Warszawa
.

Do zobaczenia w Warszawie!

Piotr Guńka

Doktor nauk chemicznych, pracownik Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Złoty medalista 38. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej i laureat prestiżowego stypendium START Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Jest chrześcijaninem i praca naukowa utwierdza go w przekonaniu, że zarówno nauka jak i wiara niosą spójny przekaz o otaczającym nas świecie.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.